Kredyt dla firm Zielona Góra

Kredyt dla firm Zielona Góra

Kredyt obrotowy dla firm w Zielonej Górze

 

Jeśli prowadzisz przedsiębiorstwo, to wiesz doskonale, ile środków potrzeba na bieżącą działalność. Uregulowanie należności wobec kontrahentów, instytucji, dostawcy energii czy fiskusa nie musi Ci jednak spędzać snu z powiek!

 

Gdy Twoi klienci spóźniają się z płatnościami, a Tobie właśnie mija termin zapłaty podatku, składki na ZUS lub faktur, pojawia się pytanie – jak finansować bieżącą działalność firmy. Kancelaria Finansowa ma dla Ciebie właściwą odpowiedź.

 

Braki gotówki w firmie? Odpowiedzią jest kredyt obrotowy!

 

Kredyt obrotowy dla firm z Zielonej Góry to pożyczka pieniężna przeznaczona na bieżące wydatki przedsiębiorstwa. Wyróżniamy dwie jej formy:

 

  • Kredyt obrotowy ratalny to pożyczka jednorazowa, w której kapitał i odsetki spłaca się
    w comiesięcznej racie.
  • Linia kredytowa w rachunku firmowym lub kredyt odnawialny – polega na przyznaniu przez bank limitu, do którego wysokości możesz się zadłużyć na dowolny cel.

 

Możliwość wliczenia odsetek od kredytu w koszty prowadzenia działalności gospodarczej, czy spłata kredytu w równych, comiesięcznych ratach, pozwoli Ci z wyprzedzeniem planować budżet firmy.

 

  • Brak wymogu posiadania konta w banku przyznającym kredyt,
  • okres kredytowania aż do 10 lat,
  • oprocentowanie: od 4,99%,

 

to kolejne atuty naszej propozycji, wobec których nie możesz przejść obojętnie.

 

Co ważne, zdolność kredytowa liczona jest na podstawie przychodów firmy, a nie jej dochodów, tak więc Twoje szanse na otrzymanie kredytu obrotowego dla firm w Zielonej Górze są naprawdę duże! 🙂

 

A co z linią kredytową?

 

To rozwiązanie równie korzystne dla Ciebie i Twojej firmy! Odsetki naliczane są bowiem tylko od faktycznie wykorzystanej kwoty, a istnieje też możliwość wliczenia odsetek od kredytu w koszty prowadzenia działalności gospodarczej, czy comiesięcznej spłaty samych odsetek od kredytu.

 

Jeżeli dodamy do tego okres kredytowania, wynoszący od 12 do 36 miesięcy oraz oprocentowanie, wynoszące od 4,99% to mamy już komplet zalet, które posiada kredyt obrotowy dla firm
z Zielonej Góry i okolic.