Załóżmy, że szykujesz się do inwestycji w firmie lub realizacji kontraktu, ale nie posiadasz wystarczających środków finansowych na ten cel. Potrzebujesz więc finansowania zewnętrznego, np. kredytu.

Ale… masz już na głowie pożyczkę pozabankową (lub nawet kilka) i aby starać się o kredyt dla swojej firmy, chciałbyś jak najszybciej ją spłacić. I jednocześnie nie wpaść w spiralę zadłużenia, biorąc kolejną tego typu pożyczkę.

Jakie rozwiązanie zastosować w tej sytuacji?
A może pożyczka pomostowa dla firm?
 
Jest to rodzaj „finansowania przed dofinansowaniem”. Innymi słowy: jako przedsiębiorca możesz pozyskać pieniądze na spłatę należności pozabankowych przed otrzymaniem właściwego kredytu, o który się ubiegasz.
 
Czyli: chcesz zrealizować swój projekt, masz otwartą drogę do kredytu, ale warunkiem jego przyznania jest czysta historia w BIK – a więc i „czyste konto” u pożyczkodawców innych, niż banki.
 
Tu z pomocą przyjdą Ci nasi finansowi specjaliści proponując finansowanie w postaci pożyczki pomostowej do czasu otrzymania kredytu. Taką pożyczkę spłacisz z tego kredytu po wpływie pieniędzy na Twoje konto.
 
Dodatkowo możesz starać się o konsolidację kilku zobowiązań (np. tzw. „chwilówek”) oraz otrzymać dodatkową gotówkę na dowolny cel.

Jako eksperci od pożyczek i kredytów wybierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie pod względem wysokości pożyczki i okresu spłaty. Już nasza w tym głowa, byś mógł spać spokojnie!

Pożyczka pomostowa dla firm na spłatę zobowiązań pozabankowych – cechy :

przeznaczenie: dla firm z pozytywną historią kredytową w BIK, działających co najmniej 12 miesięcy,
kwota: do 200 000 zł,
okres kredytowania: od 1 do 12 miesięcy,
zdolność kredytowa liczona jest od przychodów (a nie dochodów) firmy,
brak wymogu zabezpieczeń,
możliwość otrzymania dodatkowej gotówki.

Jeśli i ty chcesz skorzystać z naszych usług:

lub

Skontaktuj się z nami!

ul. Zgrupowania AK „Kampinos” 15
01-943 Warszawa
woj. mazowieckie

Copyright 2020 kancelariafinansowa.net.pl

Designed by Devispace