Pożyczka pomostowa dla firm na spłatę zobowiązań pozabankowych

Pożyczka pomostowa dla firm na spłatę zobowiązań pozabankowych
▬ Pożyczka pomostowa dla firm ▬

Załóżmy, że szykujesz się do inwestycji w firmie lub realizacji kontraktu, ale nie posiadasz wystarczających środków finansowych na ten cel. Potrzebujesz więc finansowania zewnętrznego, np. kredytu.

A czasem po prostu chcemy cieszyć się życiem, nie obciążając zbytnio swojego portfela. Czeka Cię wyjazd na wakacje, świąteczne zakupy lub prezent dla dziecka? Wszystko da się sfinansować dzięki pożyczce pieniężnej.

Tylko uwaga: pożyczka pożyczce nierówna! Zanim zadzwonisz w sprawie tzw. chwilówki, weź pod uwagę jej niewspółmierni, Ale… masz już na głowie pożyczkę pozabankową (lub nawet kilka) i aby starać się o kredyt dla swojej firmy, chciałbyś jak najszybciej ją spłacić. I jednocześnie nie wpaść w spiralę zadłużenia, biorąc kolejną tego typu pożyczkę.
Jakie rozwiązanie zastosować w tej sytuacji?

A może pożyczka pomostowa dla firm?

Jest to rodzaj „finansowania przed dofinansowaniem”. Innymi słowy: jako przedsiębiorca możesz pozyskać pieniądze na spłatę należności pozabankowych przed otrzymaniem właściwego kredytu, o który się ubiegasz.

Czyli: chcesz zrealizować swój projekt, masz otwartą drogę do kredytu, ale warunkiem jego przyznania jest czysta historia w BIK – a więc i „czyste konto” u pożyczkodawców innych, niż banki.

Tu z pomocą przyjdą Ci nasi finansowi specjaliści, proponując finansowanie w postaci pożyczki pomostowej do czasu otrzymania kredytu. Taką pożyczkę spłacisz z tego kredytu po wpływie pieniędzy na Twoje konto.

Dodatkowo możesz starać się o konsolidację kilku zobowiązań (np. tzw. „chwilówek”) oraz otrzymać dodatkową gotówkę na dowolny cel.
Jako eksperci od pożyczek i kredytów wybierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie pod względem wysokości pożyczki i okresu spłaty. Już nasza w tym głowa, byś mógł spać spokojnie.

▬ Pożyczka pomostowa dla firm ▬

Pożyczka pomostowa dla firm na spłatę zobowiązań pozabankowych – cechy :

Formalności załatwisz w naszym biurze w Warszawie lub zdalnie – gdziekolwiek mieszkasz, bez wychodzenia z domu.

Potrzebujesz gotówki? Zgłoś się do nas. My znajdziemy rozwiązanie a Ty zyskasz finansowanie i święty spokój.

Jeśli i ty chcesz skorzystać z naszych usług: