Pożyczka gotówkowa bez zgody małżonka

Pożyczka gotówkowa bez zgody małżonka
▬ Pożyczka gotówkowa bez zgody małżonka ▬

Wyobraź sobie, że chcesz zafundować swojej żonie tygodniowy pobyt w ekskluzywnym SPA z okazji rocznicy ślubu. Albo kupić mężowi jego wymarzony motocykl na „okrągłe” urodziny. Ale nie posiadasz wystarczających oszczędności własnych.

A może po prostu potrzebujesz gotówki na nieoczekiwane wydatki bieżące? I chcesz je pokryć nie angażując w to swojej „drugiej połówki”?

Myślisz sobie: „Przydałaby się pożyczka, tylko że pewnie zażądają zgody żony/męża. Nie chcę jej/jego ciągać po bankach z tymi wszystkimi papierkami. Co robić?”

 

Faktycznie: od osób pozostających w związku małżeńskim bank zwykle żąda zgody współmałżonka.

W ten sposób bank zabezpiecza się przed brakiem spłaty rat przez kredytobiorcę, korzystając z faktu, że po zawarciu ślubu małżonkowie wchodzą w tzw. ustrój wspólności majątkowej (chyba, że przed ślubem została spisana intercyza małżeńska) i są solidarnie odpowiedzialni za swoje zobowiązania (np. wobec banku). 

 

Oznacza to, że jeżeli kredytobiorca nie spłaca rat to bank będzie mógł odzyskać należność z dochodów drugiej osoby lub ze wspólnego majątku małżeństwa.

A gdyby tak… pożyczka gotówkowa bez zgody małżonka?

Obecnie banki żądają zgody małżonka na przyznanie kredytu na większe, kilkusettysięczne kwoty, wymagające zabezpieczenia np. hipoteką na nieruchomości czy też zastawem na samochodzie.

Uzyskanie gotówki, zwykle w kwocie 20-50 tysięcy złotych, jest jednak możliwe bez zgody małżonka. Bank weźmie pod uwagę jedynie takie czynniki jak:

„Potrzebuję większej gotówki. Da się zrobić?”

 

U nas? Oczywiście.

 

▬ Pożyczka gotówkowa bez zgody małżonka ▬

Jako specjaliści na rynku kredytów i pożyczek pomożemy Ci zdobyć gotówkę:

Wystarczy, że zgłosisz się do nas. Albo w naszym biurze w Warszawie, albo zdalnie – oferujemy pomoc klientom z całego kraju
Skontaktuj się z nami!

A gdyby tak pożyczyć pieniądze na niewysoki procent – sprawnie i bezpiecznie?

Chwilowy brak gotówki nie powinien ograniczać Ciebie w zaspokajaniu bieżących potrzeb czy spełnianiu marzeń. Z pomocą przyjdzie Ci zastrzyk finansowy w postaci pożyczki gotówkowej, dzięki której zrealizujesz swoje plany.

Taki kredyt na dowolny cel da się uzyskać ekspresowo i bezpiecznie, a dodatkowo – bez zabezpieczeń i bez poręczycieli.

Jako eksperci od pożyczek i kredytów wybierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie pod względem wysokości pożyczki i okresu spłaty. Już nasza w tym głowa, byś mógł spać spokojnie!

Jeśli i ty chcesz skorzystać z naszych usług: