Wyobraź sobie, że czeka Cię lukratywny kontrakt na usługi transportowe lub klient pyta Cię o możliwość magazynowania jego towaru. Musisz w tym celu zakupić dodatkowe pojazdy albo rozbudować magazyn. I zatrudnić nowych pracowników.

A może po prostu potrzebujesz dźwigni finansowej na bieżącą działalność, bo Twoi kontrahenci lubią spóźniać się z płatnościami?

Przydałby się szybki zastrzyk gotówki, więc myślisz o wzięciu kredytu.

Branża TSL ma się całkiem nieźle, a jednak z jakiegoś powodu banki uznają ją za branżę podwyższonego ryzyka finansowego i niechętnie przyznają kredyty działającym w niej firmom.

Pewnie zdajesz sobie z tego sprawę i już drżysz na myśl o tych wszystkich procedurach i formalnościach związanych z kredytem.

Wokół stołu - osoby z komputerami do pracy

Czy musi tak być?

A gdyby tak uzyskanie kredytu dla firmy transportowej okazało się łatwiejsze, niż myślisz?

Jako eksperci w dziedzinie kredytów i pożyczek dla biznesu doradzimy Ci, w którym banku ubiegać się o kredyt na dowolny cel, bez zbędnych zabezpieczeń i bez zaświadczeń o braku zaległości wobec ZUS czy urzędu skarbowego. Pomożemy w załatwieniu formalności. Obliczymy Twoją zdolność kredytową. Możesz posiadać pozytywną historię kredytową lub nie mieć jej wcale. Dopasujemy okres kredytowania – nawet do 10 lat.

Dzięki doświadczeniu i znajomości rynku finansowego znajdziemy rozwiązanie szyte na miarę Twojej firmy. Powierz swoje sprawy specjalistom.

Zalety kredytu dla firm transportowych:

zdolność kredytowa wyliczana jest na podstawie przychodu a nie dochodu firmy;

jedynym wymogiem uzyskania kredytu jest pozytywna historia w BIK lub brak historii;

produkt przeznaczony jest specjalnie dla branży transportowej (PKD: 49, 50, 51, 52);

okres kredytowania – do 10 lat;

kwota możliwa do uzyskania to 300 000 zł., a w indywidualnych przypadkach nawet 500 000 zł.;

w indywidualnych przypadkach można obejść się bez zaświadczeń o niezaleganiu z należnościami wobec ZUS i urzędu skarbowego;

dowolny cel kredytowania;

kredyt nie wymaga zabezpieczeń;

akceptowane formy prowadzonej działalności: JDG, spółka cywilna, spółka jawna;

cała procedura może odbyć się w naszym biurze w Warszawie lub zdalnie, dzięki czemu nasza oferta jest dostępna dla klientów z całego kraju.

Jeśli i ty chcesz skorzystać z naszych usług:

lub

Skontaktuj się z nami!

ul. Zgrupowania AK „Kampinos” 15
01-943 Warszawa
woj. mazowieckie