Kredyt dla firm transportowych

Kredyt dla firm transportowych
▬ Kredyt dla firm transportowych ▬

Wyobraź sobie, że czeka Cię lukratywny kontrakt na usługi transportowe lub klient pyta Cię o możliwość magazynowania jego towaru.

Musisz w tym celu zakupić dodatkowe pojazdy albo rozbudować magazyn. I zatrudnić nowych pracowników.

A może po prostu potrzebujesz dźwigni finansowej na bieżącą działalność, bo Twoi kontrahenci lubią spóźniać się z płatnościami?

Przydałby się szybki zastrzyk gotówki, więc myślisz o wzięciu kredytu.

Branża TSL ma się całkiem nieźle, a jednak z jakiegoś powodu banki uznają ją za branżę podwyższonego ryzyka finansowego i niechętnie przyznają kredyty działającym w niej firmom.

Pewnie zdajesz sobie z tego sprawę i już drżysz na myśl o tych wszystkich procedurach i formalnościach związanych z kredytem.

Czy musi tak być?

A gdyby tak uzyskanie kredytu dla firmy transportowej okazało się łatwiejsze, niż myślisz?

Kredyt konsolidacyjny
▬ Kredyt dla firm transportowych ▬

Zalety kredytu dla firm transportowych:

Jako eksperci w dziedzinie kredytów i pożyczek dla biznesu doradzimy Ci, w którym banku ubiegać się o kredyt na dowolny cel, bez zbędnych zabezpieczeń i bez zaświadczeń o braku zaległości wobec ZUS czy urzędu skarbowego. Pomożemy w załatwieniu formalności. Obliczymy Twoją zdolność kredytową. Możesz posiadać pozytywną historię kredytową lub nie mieć jej wcale. Dopasujemy okres kredytowania – nawet do 10 lat.

Dzięki doświadczeniu i znajomości rynku finansowego znajdziemy rozwiązanie szyte na miarę Twojej firmy. Powierz swoje sprawy specjalistom.

Jeśli i ty chcesz skorzystać z naszych usług: