Kredyt dla firm Częstochowa

Kredyt dla firm Częstochowa

 

Kredyt obrotowy dla firm z Częstochowy

 

Prowadząc przedsiębiorstwo, potrzebujesz stałego dopływu środków finansowych na bieżące regulowanie należności wobec kontrahentów, instytucji, dostawcy energii czy fiskusa. Jeżeli Twoi klienci spóźniają się z płatnościami, a Tobie właśnie mija termin zapłaty podatku, ZUS i faktur – możesz mieć kłopoty.

 

Jak w takiej sytuacji finansować bieżącą działalność firmy? Odpowiedzią jest kredyt obrotowy dla firm z Częstochowy.

 

Czym jest kredyt obrotowy? Klasyczną pożyczką pieniężną, przeznaczoną na bieżące wydatki przedsiębiorstwa. Może on mieć formę kredytu ratalnego, w którym kapitał i odsetki spłaca się
w comiesięcznej racie oraz linii kredytowej na rachunku firmowym lub też kredytu odnawialnego. Ten ostatni polega na ustanowieniu przez bank limitu, do którego można się zadłużać na dowolnie wybrany cel.

 

Charakterystyka ratalnego kredytu obrotowego

 

Rozważmy zalety ratalnego kredytu obrotowego dla firm z Częstochowy. To między innymi:

 

  • możliwość wliczenia odsetek od kredytu w koszty prowadzenia działalności gospodarczej,
  • spłata kredytu w równomiesięcznych ratach, co pozwala z wyprzedzeniem zaplanować firmowy budżet,
  • brak wymogu posiadania konta w banku przyznającym kredyt,
  • okres kredytowania wynoszący aż 10 lat,
  • oprocentowanie już od 4,99%.

 

Co więcej, zdolność kredytową wylicza się na podstawie przychodów, a nie dochodów firmy, natomiast odsetki naliczane są tylko od faktycznie wykorzystanej kwoty. Istnieje też możliwość wliczenia odsetek kredytowych w koszty prowadzonej działalności gospodarczej. Proponujemy  ponadto okres kredytowania, wynoszący od 12 do 36 miesięcy.

 

Jeżeli nadal zastanawiasz się, która forma finansowania będzie dla Ciebie najdogodniejsza, zgłoś się do naszych specjalistów, dostępnych online z każdego miejsca Polski. Omówimy szczegóły
i wybierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie. Zapraszamy!