Kredyt dla firm Łódź

Kredyt dla firm Łódź

 

KREDYT DLA FIRM ŁÓDŹ

 

Tylko nieliczni przedsiębiorcy mogą pozwolić sobie na luksus zakupu nowych pojazdów, sprzętów, czy towaru z własnych funduszy. Większość musi korzystać z finansowania zewnętrznego. Jeżeli należysz do tej większości – bądź spokojny. Nasi doradcy znajdą dla Ciebie optymalny kredyt dla firm w Łodzi.

 

Niestety czasem, nie sposób myśleć o inwestycjach. Dla tych, którzy zastanawiają się jak utrzymać płynność finansową, też coś przygotowaliśmy. Jeśli potrzebny Ci jest szybki przypływ gotówki na dowolny cel, świetnie trafiłeś. Nie zadajemy zbędnych pytań – po prostu pomagamy!

 

Lider w pośrednictwie finansowym w Polsce

 

Szukasz dobrego doradcy od kredytów dla firm w Łodzi? Nie mogłeś lepiej trafić! Mamy doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców ze wszystkich branż. Możemy zapewnić Ci:

 

  • oprocentowanie od 5,99%,
  • kwotę pożyczki rzędu: 50 000 zł do 1 000 000 zł,
  • okres kredytowania od 60 do 120 miesięcy.

 

Wyciągamy pomocną dłoń do przedsiębiorców, nawet w najbardziej skomplikowanych sytuacjach. Możemy zapewnić Ci kredyt, pomimo zaległości w Urzędzie Skarbowym i Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Możesz otrzymać potrzebne Ci środki i to przy braku zdolności kredytowej, wymaganej przez bank. Jeśli prowadzisz swoją firmę nieprzerwanie od co najmniej 12 miesięcy, zgłoś się do nas już dziś!

 

Kredyty hipoteczne, gotówkowe, usługi finansowania przedsiębiorstw

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i doskonale znamy rynek kredytów dla firm z Łodzi. Nie ograniczamy się tylko to mechanicznego przekazywania gotówki. Zapewniamy doradztwo finansowe, dlatego każdy klient zawsze może liczyć na pogłębioną analizę swojej sytuacji kredytowej.

 

Stawiamy na bezpieczną i jasną współpracę, dlatego nasz doradca kredytowy wyjaśni Ci poszczególne zagadnienia prawne i finansowe. Dołącz do grona firm, które nie mają kłopotów
z płynnością finansową i mogą z optymizmem patrzeć w przyszłość!