Kredyt dla firm Katowice

Kredyt dla firm Katowice

 

Realne wsparcie dla firm z Katowic

 

Potrzebujesz świeżej gotówki na rozruch, ale nie wiesz, która oferta najlepiej rozwiąże problemy Twojej firmy? Dzięki profesjonalnemu doradztwu finansowo-kredytowemu, znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie. Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy z terenu całej Polski. Cały proces pożyczkowy można przeprowadzić w 100% zdalnie.

 

Kredyt dla firm z Katowic jest idealnym rozwiązaniem dla każdego przedsiębiorcy na dorobku. Czasem konieczny jest zakup sprzętu biurowego, komputerów, samochodu, czy po prostu utrzymanie płynności finansowej. Niezależnie od celu, na jaki chcesz przeznaczyć gotówkę, możesz liczyć na fachową pomoc.

 

Możemy się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w zakresie kredytów dla firm z Katowic. Wiemy, że nie tylko każda branża, ale i każda firma jest inna, dlatego oszacowanie potrzebnej  kwoty finansowania zostawiamy już na rozmowę indywidualną.

 

Pomożemy Ci otrzymać kredyt dla firm w Katowicach na preferencyjnych warunkach:

 

  • oprocentowanie od 5,99%
  • okres kredytowania od 60 do 120 miesięcy
  • kwota od 50 000 zł do 1 000 000 złotych na start
  • kredyt bez ZUS i US do 300 000 zł.

 

Nie zrażaj się brakiem zdolności kredytowej, dużą liczbę zapytań do BIK, niskim scoringiem, zaległościami wobec ZUS i US. Jeżeli tylko działasz od co najmniej 12 miesięcy, możemy Tobie pomóc!

 

Kredyt dopasowany do potrzeb Klienta

 

Fachowe doradztwo kredytowe pozwoli zaoszczędzić sporo czasu. Samodzielne poszukiwanie dobrej oferty wymaga bowiem dobrego zorientowania na rynku. Jesteśmy tu po to, aby wyjaśnić również wszelkie zagadnienia prawne – Twoje bezpieczeństwo i satysfakcja są dla nas najważniejsze.

 

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kredytu inwestycyjnego, obrotowego lub jeszcze innego, możesz na nas liczyć. Nie spoczniemy, póki nie zagwarantujemy bezpiecznej poduszki finansowej
i realnej szansy na rozwój Twojego przedsiębiorstwa.