Kredyt dla firm Gdańsk

Kredyt dla firm Gdańsk

 

Kancelaria Finansowa – Twoje pieniądze pracują dla Ciebie

 

Czy należysz do grona przedsiębiorców, którzy otrzymali decyzję odmowną w sprawie pożyczki
i zastanawiasz się, w czym leży problem? Z pewnością przyda Ci się dobry doradca kredytowy,
a tacy właśnie u nas pracują! Zapraszamy do współpracy zarówno podmioty, które dopiero zaczynają swoją przygodę na rynku, jak i przedsiębiorców z bogatą historią kredytową.

 

Doradztwo kredytowe z najwyższej półki

 

Jako profesjonaliści dysponujemy niezbędną wiedzą, doświadczeniem i odpowiednimi narzędziami, pozwalającymi na skuteczne wyszukanie korzystnej oferty kredytu dla firmy z Gdańska. Z naszą pomocą, złożony proces oceny ryzyka kredytowego jest jak najbardziej do przejścia. Chętnie się tego podejmiemy!

 

Poradzimy sobie też z trudną historią kredytową Twojej firmy. Jeżeli tylko funkcjonujesz na rynku dłużej niż 12 miesięcy, to nawet nieterminowe wpłaty, które przydarzyły Ci się
w poprzednich latach nie spowodują całkowitej odmowy przyznania kredytu. Naszym celem jest Twój sukces i tym właśnie różnimy się od banków. Kierujemy się tym, co jest dla CIEBIE korzystne.

 

Bez zbędnych formalności

 

Podczas wizyty w banku w sprawie kredytu dla firm z Gdańska, z pewnością będziesz musiał przedstawić swój PIT. Na jego podstawie oceniane jest bowiem ryzyko kredytowe. Jeśli Twoje straty przekraczają 5% przychodów, to dla kredytodawcy znak, że sytuacja w Twojej spółce nie jest stabilna. Często wiąże się to z odmową przyznania kredytu. My jednak nigdy się nie poddajemy! Pomożemy Ci w uzyskaniu pożyczki nawet, gdy inni Ci odmówili.

 

Obsłużyliśmy już blisko 600 zadowolonych klientów! Uwzględnimy wszystkie Twoje potrzeby
i dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał to, czego najbardziej potrzebujesz – pieniądze. Serdecznie zapraszamy do kontaktu pod numerem…