Kredyt dla firm Szczecin

Kredyt dla firm Szczecin

 

Doradca kredytowy dla firm w Szczecinie

 

Nawet jeśli bardzo tego potrzebujesz, może się okazać, że nie otrzymasz pozytywnej decyzji kredytowej. Kredyty dla firm są bowiem obwarowane wieloma zasadami i warunkami. Jeśli nie chcesz tracić czasu na uderzanie głową w bankowy mur, to potrzebny Ci będzie dobry doradca kredytowy, a tacy pracują właśnie w Kancelarii Finansowej.

 

Pozyskanie kredytu dla firm ze Szczecina może być bardzo skomplikowane dlatego, że banki bardzo ostrożnie podchodzą do takich decyzji i wnikliwie analizują wszystkie aspekty funkcjonowania firm.

 

Warunki uzyskania kredytu dla firm w Szczecinie

 

Po pierwsze, Twoja spółka musi funkcjonować na rynku co najmniej 12 miesięcy. Co więcej, jeśli przydarzyła Ci się sytuacja, przez którą musiałeś zawiesić działalność, to czas potrzebny do uzyskania kredytu będzie liczony nie od momentu jej rozpoczęcia, a od chwili jej wznowienia. Kolejną rzeczą, którą z pewnością sprawdzą banki, są obroty Twojej spółki. Udzielenie finansowania firmie przynoszącej straty jest bardzo ryzykowne, dlatego większość kredytodawców wyznacza limit strat na poziomie max. 5% rocznego przychodu firmy.

 

Zadłużenie w ZUS i US to kolejne elementy, mające negatywny wpływ na decyzję kredytową.
Bez obaw! We wszystkich przypadkach pomogą Ci nasi specjaliści. Wiemy bowiem, że szukanie odpowiedniej propozycji kredytowej jest skomplikowanym i wymagającym zadaniem. Nie ryzykuj – zaufaj osobom z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem.

 

Cenimy sobie otwartość i zadowolenie naszych klientów. Korzystając z usług kancelarii, możesz mieć całkowitą pewność, że kredyt, który dla Ciebie przygotowaliśmy, będzie maksymalnie opłacalnym rozwiązaniem. Jeśli jesteś zainteresowany kredytem dla firm ze Szczecina, serdecznie zapraszamy Cię do kontaktu!