Kredyt dla firm Sopot

Kredyt dla firm Sopot

 

Uwolnij się od zaległości wobec ZUS i US

 

Zakład Ubezpieczeń Społecznych i Urząd Skarbowy szacują długi, jakie mają w tych instytucjach Polacy na kilka miliardów złotych rocznie. Problem dotyka, przede wszystkim małe spółki
i osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Problemy, jakie mogą wynikać z tego typu zadłużenia, są różnego rodzaju. To, między innymi:

 

  • odsetki karne i koszty upomnień,
  • wpis do Krajowego Rejestru Dłużników,
  • zajęcie konta bankowego,
  • brak możliwości uzyskania pożyczki w banku.

 

Jeśli też należysz do tej grupy dłużników, Kancelaria Finansowa jest od tego, żeby Ci pomóc! Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę na spłatę należności wobec ZUS i US. Nasi specjaliści pomogą Ci spłacić zaległości wobec tych instytucji, a Ty będziesz mógł spać spokojnie, skupiając się na działaniach i rozwoju swojej firmy.

 

Przygotowaliśmy pożyczkę na preferencyjnych warunkach. Czeka na Ciebie aż 100 000 złotych
i to przy braku wymaganych zabezpieczeń! Co więcej, nie musisz się fatygować aż do naszego biura w Warszawie – dla chętnych na kredyt dla firm w Sopocie czeka opcja pełnej rejestracji online.

 

Masz jeszcze jakieś wątpliwości? Jesteśmy od tego, aby je rozwiać!

 

Ureguluj należności wobec Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, czy Urzędu Skarbowego i rusz dalej
z kopyta ze swoimi pomysłami na biznes. Z pewnością Ci ich nie brakuje! Odzyskaj kontrolę nad finansami swojej firmy, dzięki kredytowi dla firm w Sopocie i zainwestuj w to, co chcesz. Uwolnij się od długów i postaw na swój rozwój. Zacznij się wreszcie cieszyć ze swoich pieniędzy, bo przecież po to prowadzi się działalność, prawda?