Kredyt dla firm Rzeszów

Kredyt dla firm Rzeszów

Kredyt dla firm transportowych z Rzeszowa

 

Niemal w każdej firmie potrzebna jest flota pojazdów służbowych, tym bardziej w firmie transportowej. Branża TSL (transport, spedycja i logistyka) stale się rozwija, a jednak banki wciąż uznają ją za branżę podwyższonego ryzyka i niechętnie przyznają kredyty, działającym w niej firmom.

 

Odpowiedzią jest nasz kredyt dla firm transportowych z Rzeszowa:

 

  • zdolność kredytowa wyliczana jest na podstawie przychodu, a nie dochodu firmy,
  • produkt przeznaczony jest specjalnie dla branży TSL,
  • możesz uzyskać od 300 000 do nawet 500 000 złotych i to na dowolny cel.

 

Jedynym realnym wymogiem uzyskania kredytu jest pozytywna historia w BIK lub też brak tej historii. Ponadto możemy Ci zaproponować okres kredytowania wynoszący aż 10 lat!

 

Skontaktuj się z nami – może będzie można się obejść nawet bez zaświadczeń z ZUS-u i Urzędu Skarbowego. Kredyt dla firm z Rzeszowa to najlepsze rozwiązanie. Nie wymaga zabezpieczeń
a całą procedurę można przeprowadzić zarówno w naszym biurze w Warszawie, jak i zdalnie, o ile tylko zarejestrowałeś działalność w Polsce.

 

Fachowe doradztwo na wagę złota

 

Jako eksperci w dziedzinie kredytów i pożyczek dla biznesu doradzimy Ci, w którym banku najlepiej ubiegać się o kredyt, bez zbędnych zabezpieczeń i bez zaświadczeń o braku zaległości wobec ZUS czy Urzędu Skarbowego. Pomożemy Ci też w załatwieniu wszelkich formalności prawnych.

 

Mając bogate doświadczenie w branży oraz legitymując się znajomością rynku finansowego
w Polsce, jesteśmy w stanie znaleźć rozwiązanie „szyte na miarę” Twojej firmy. Kancelaria Finansowa – zaufaj ekspertom!