Kredyt dla firm Przemyśl

Kredyt dla firm Przemyśl

 

Kredyt dla firm z okolic Przemyśla

 

Mimo trwającego boomu budowlanego, szczególnie w mieszkaniówce, banki wciąż uważają budowlankę za branżę podwyższonego ryzyka i niechętnie udzielają kredytów dla firm z okolic Przemyśla. Co zrobić w sytuacji, jeśli pieniądze są Ci niezbędne do dalszego rozwoju biznesu?

 

Mieszkania obecnie sprzedają się, zanim zostaną wybudowane. Wiele osób posiada po kilka mieszkań, traktując to jako inwestycję. Jeżeli także myślisz o wejściu na rynek mieszkaniowy, ale nie wiesz, od czego zacząć, skontaktuj się z nami. Być może pieniądze na start zdobędziesz łatwiej, niż myślisz!

 

Kredyt konsolidacyjny dla firm budowlanych

 

Nie przejmuj się, jeśli masz już pozaciągane pożyczki w innych instytucjach. Skonsolidujemy je na korzystnych dla Ciebie warunkach. Obliczymy niską ratą kredytu, tak aby nie zagrozić Twoim interesom. Co ważne, zdolność kredytową wyliczymy na podstawie przychodu, a nie dochodu Twojej firmy!

 

Wiemy, z czym się mierzysz na co dzień. Produkt kredytowy, który Ci oferujemy, przeznaczony jest specjalnie dla branży budowlanej. Dotyczy bowiem przedsiębiorstw o kodach PKD: 41, 42 i 43. Jeśli wszystko pójdzie dobrze i dogadamy szczegóły, uzyskasz 250 000 a może nawet 500 000 złotych!

 

Tak naprawdę, jedynym wymogiem uzyskania naszego kredytu dla firm z Przemyśla jest pozytywna historia w BIK lub brak takiej historii. Ponadto proponujemy Ci okres kredytowania wydłużony aż do 10 lat i to przy dowolnym celu wydatkowania.

 

Najlepsi specjaliści od kredytowania przedsiębiorstw

 

O ile tylko prowadzisz Jednoosobową Działalność Gospodarczą, spółkę cywilną lub jawną – nie zwlekaj i zgłoś się do naszego biura w Warszawie lub przystąp do procedury zdalnie – jest też i taka możliwość. My zajmiemy się resztą, żebyś mógł spać spokojnie i skupić się na rozwoju swojej firmy.

 

Wieloletnia wiedza ekspercka w dziedzinie kredytów i pożyczek dla firm z Przemyśla i okolic sprawia, że wiemy najlepiej, w którym banku ubiegać się o kredyt na wymarzony cel i to bez zbędnych zabezpieczeń. Pomożemy Ci załatwić wszystkie formalności. Obliczymy zdolność kredytową w sposób maksymalnie korzystny dla Twojego biznesu, bo chcemy, żebyś stanął na nogi i rozwinął skrzydła!

 

Kancelaria Finansowa – naszym priorytetem jest rozwój Twojego biznesu!