Kredyt dla firm Płock

Kredyt dla firm Płock

KREDYT DLA FIRM Z PŁOCKA TYLKO NA OŚWIADCZENIE O DOCHODACH

 

Każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę, że zdobycie i utrzymanie pożądanej pozycji na rynku wiąże się z niezbędnymi inwestycjami. Wie też, że posiadanie odpowiedniego zaplecza finansowego jest nieodzowne.

 

A co, jeśli zapownimy Cię, że nie musisz angażować własnych pieniędzy, a mimo to stać Cię będzie na rozwój własnego biznesu w pożądanym kierunku? Możesz skorzystać z kredytu lub pożyczki dla firm z Płocka. Takie wsparcie pozwoli Ci zarówno sfinansować bieżącą działalność, jak
i wdrożyć plan rozwoju Twojej firmy.

 

Pożyczka „od ręki” do 150 tysięcy złotych

 

Mamy dla Ciebie specjalną propozycję. Jej preferencyjne warunki obejmują:

 

  • kwotę kredytu do 150 000 zł,
  • okres kredytowania do 10 lat,
  • a nawet brak wymaganych zabezpieczeń.

 

Jedyne, czego wymagamy to 12 miesięcy obecności Twojej firmy na rynku! Nie przeszkadza nam zarówno jej ujemny wynik finansowy, jak i dowolny cel kredytowania. Wymagane dokumenty też ograniczyliśmy do minimum, tak abyś jak najszybciej mógł cieszyć się swoją gotówką.

 

Cała procedura przyznania kredytu dla firmy z Płocka może odbyć się w naszym warszawskim biurze, jak i całkowicie zdalnie pod jednym warunkiem – jeśli zarejestrowałeś działalność na terenie naszego kraju. Jedyne, co musisz dostarczyć to oświadczenie o dochodach swojej firmy
oraz wykazać pozytywną historię w BIK. Również jej ewentualny brak zdolności kredytowej nie będzie stanowił dla nas żadnego problemu.

 

Nieważne, z jakiej branży przychodzisz, bądź pewny, że wsłuchamy się w Twoje potrzeby
i znajdziemy optymalne dla Twojej firmy rozwiązanie. Dzięki nam pozyskasz środki finansowe na swój wymarzony cel biznesowy już teraz!